yer Aydınlı Mah. Aydınlı Cad. G100 Sok. 9/3  Tuzla / İstanbul    cep (532) 431 38 95      mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ESKA OTOMASYON

Firmamız 1992' den bu yana makina ve fabrika otomasyonu, projelendirme, panolama, devreye alma, saha montajı, PLC operatör paneli uygulamaları, hız kontrol uygulamaları, sensör seçimi, servo uygulamaları, scada ve yazılım konusunda  hizmeti vermektedir. Ayrıca Marmara Bölgesi Hızal Elektro Erezyon tezgahlarının yetliki servis ve satışını yapmaktayız.

İlkemiz; teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir. Hedefimiz; sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemek.

 
 

Hizmetlerimiz

Elektrik Taahhut Projelendirme

Çeşitli tesislerin bina otomasyon sistemlerinin anahtar teslimi yapımı ve bu kapsamdaki tüm inşaat işleri, otomasyon panoları imalat ve montajı ve her türlü kablolama işleri firmamız tarafından gerçekleştirilir.

PLC Operator Paneli Uygulamaları

PLC ve SCADA otomasyonun vazgeçilmez yapı taşlarıdır. Eska Otomasyon bu konuda en iyi hizmeti vererek müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Makine Bakım ve Revizyonları

Firmamız, komple otomasyon revizyonu, özel makine revizyonu ve AG dağıtım panoları için revizyon hizmeti sunmaktadır

Malzeme Satış

Firmamız zengin ürün çeşitliliği ve garantimiz ile uzun yıllardır sektörde malzeme satışı yapmakta olup, satış sonrasıda gerekli destek ve hizmeti vermektedir.

Proje Tasarım Geliştirme

Firmamız proje geliştirme kapsamında, kurduğumuz tüm sistemlerde müşterilerimizin devreye alınma ve proje tesliminden sonra ihtiyaca göre oluşabilecek veya günümüz standartlarında işletmelerin büyüme, genişleme gibi faaliyetlerinden kaynaklanabilecek sonuçlara göre genişleyebilir yapıda otomasyon sistemleri kurmaktadır.

A huge collection of 3400+ free website templates, WP themes and more http://jartheme.com/ at the biggest community-driven free web design site.